Ćwiczenia Na Odchudzanie

ćwiczenia na odchudzanie
ćwiczenia na odchudzanie

Ćwiczenia na odchudzanie to zagadnienie które ciężko opisać w blogu który dotychczas skupiał się na lekkim i przyjemnej formie odchudzania za pomocą suplementów diety i ziół. W moim blogu jak widzicie na innych postach staram się skupiać bardziej na działaniu tabletek na odchudzanie niż bardziej dziś modnej formie fit opartej na ćwiczeniach i chodzeniu na siłownie lub klubu fitness.

Jeżeli jednak uważasz że potrzebujesz ćwiczeń na odchudzanie to na pewno warto rozpocząć tą przygodę od basenu. Dlaczego? Ponieważ jest duża szansa że masz nad wagę i rozpoczynanie od biegania (pierwsze co mi np przyszło na myśl) nie ma kompletnie sensu, ponieważ za bardzo obciążyło by to stawy. Takie bieganie może spowodować że nabawimy się kontuzji z którą będziemy musieli żyć całe życie. Należy pamiętać że nawet mega aktywni sportowcy uważają na stawy poprzez stosowanie specjalnych suplementów z kolagenem. Na basenie nie należy pierwszego dnia też się jakoś super forsować. Nie chcemy przecież po pierwszej wizycie dostać zakwasów i zaprzestać stosowania aktywności fizycznej. Dlatego pamiętajmy pierwszy raz musi być na spokojnie. Jeżeli się uda nam go przeżyć i sie nie zniechęcić to następne możemy już odrobinę mocniej.

Nie musimy od razu zapisywać się na basen czy siłownie, takie ćwiczenia jak przysiady, skłony, podskoki, brzuszki możemy stosować w domu. Nie wymagają one dużo miejsca i jeżeli sprawiają nam na poczatku trudność możemy robić ja na przykład na łóżku.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*